Na ihrisku Black Stork Veľká Lomnica sa 3. kolom dohral druhý turnaj SKGA Junior Tour. Súťažiaci si užili golf, ale aj vydarené počasie. Všetci štyria víťazi zvíťazili spôsobom štart - cieľ.

Kategóriu dievčat U16 ovládla Rebecca Ann Náhliková (+11), druhá skončila Laura Póšová (+16), tretiu priečku vybojovala Deniz Sapmaz (+25).

V rovnakej kategórii chlapcov o víťazstve Ondřeja Šusteka (+3) nebolo pochýb. Marek Choma (+18) vybojoval striebro a bronz Le Trieu Khang Mario Pham (+21).

V kategórii juniorov U21 si Tobias Munk (+4) udržal pevné nervy a presnú ruku, Patrik Dolinský (+8) sa musel uspokojiť s 2. miestom a Juraj Tomanka ml. (+11) s 3. miestom.

Alexandra Šulíková (+3) v kategórii junioriek U21 odrazila útok Tonky Zacharovskej (+6) a tešila sa z víťazstva. Emma Višňovská (+27) na túto dvojicu nestačila, patrí jej 3. miesto.

Ďakujeme našim partnerom - Gordana Glass, Vöslauer, Pierre Baguette Original, NAD - RESS Senica, a.s., Golf Genius Software - za ich podporu a pomoc pri zabezpečení turnaja.

Ďakujeme spoluorganizátorom a personálu Lomnického GK a Black Stork Golf Resort za vytvorené podmienky.